skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička so šitím,
Moderná stolička zo série COLETA NOVA v karamelovej ekokoži rozžiari každú miestnosť. Stabilný kovový rám vo farebnom prevedení sivá zase dodáva pocit istoty. Táto kráska sa pýši vysokou opierkou chrbta. S komfortnou výškou sedu 45 cm si budete môcť vychutnať nedeľný obed v absolútnom pohodlí.
Materiál: ekokoža/kov s povrchovou úpravou vo farbe sivá,
Farebné prevedenie: karamel/ sivý rám
Rozmery ŠxHxV: 41x49x96 cm,
Výška sedenia je 45 cm.
Hĺbka sedu: 46 cm
Stolička je dodávaná v demonte
Nosnosť: 110 kg
Ponúkame oveľa viac. Nazrite do celej kolekcie dizajnových stoličiek COLETA v trendových farebných prevedeniach
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 49.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 41.0 cm |
| výška | 96.0 cm |
| hmotnosť | 3.75 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |