skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička GRID NEW
Vyrobená je z dreva v odtieni čerešňa. Nielen, že dobre vyzerá, ale je aj maximálne pohodlná, čo zabezpečuje mäkké sedadlo v béžovej látke. Moderná stolička, ktorá vytýči elegantný tón vo vašej domácnosti.
Materiál: drevo/látka
Farba: čerešňa/béžová
Rozmery (ŠxHxV): 44x48x90 cm
Výška sedu: 43 cm
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte.
Ponúkame aj hotový jedálenský set 1+6 GRID
Čerešňový komplet získate, ak skombinujete stoličky s jedálenským stolom v rovnakom odtieni dreva ČEREŠŇA:
jedálenský stôl CIDRO
jedálenský stôl FARO
| farba | Červená |
|---|---|
| hĺbka | 48.0 cm |
| materiál | Kaučukové drevo |
| šírka | 44.0 cm |
| výška | 90.0 cm |
| hmotnosť | 5.25 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |