skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na objednávku |
|---|
Jedálenský rozkladací stôl typ 12, vhodný na zariadenie obývacích izieb, spální aj pracovní.
Materiál: DTD laminovaná.
Hrany jednotlivých komponentov sú ukončené vrúbkovanou lištou.
Farebné prevedenie: dub sonoma.
Rozmery (ŠxVxH): 161x77x91 cm, po rozložení 210x77x91 cm.
Hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Dodávaná v demonte, len na objednávku s dodacou lehotou 4-6 týždňov.
Zariaďte si kompletnú kancelársku sektorovú zostavu GRAND.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 160.0 cm |
| výška | 77.0 cm |
| hmotnosť | 49.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |