skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Záhradný stojan na hojdaciu sieť OTAN NEW TYP 3
Je vyrobený z ocele v čiernej farbe. Je vhodný k zaveseniu siete pre jednu osobu. Odporúčame ho umiestniť na rovný a pevný povrch.
Materiál: oceľ
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 275x100x100 cm
Maximálne zaťaženie: 100 kg
Dodávané v praktickom obale.
Dodávané v demonte.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 13.00 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 100.0 cm |
| šírka | 275.0 cm |
| výška | 100.0 cm |