skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná drezová dvojdverová skrinka
Materiál: DTD laminovaná
Pevedenie: krém vysoký lesk
Rozmery ŠxVxH: 80x82x52 cm
Dodávané v demonte
Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 38 Eur/1m.
Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 67 Eur.
| farba | Béžová |
|---|---|
| hĺbka | 52.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 80.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 24.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |