Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vešiaková a poličková skriňa S3D so zrkadlom z elegantného sektorového systému Royal v provensálskom štýle. Vhodná na zariadenie obývacích izieb či spální.
Skriňa je trojdverová. Vo vnútri nájdete vešiakovú tyč a nad ňou jednu policu. V strednej časti sú tri police. Stredné dvere so zrkadlom. Dvere sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.
Materiál: korpus DTD laminovaná + ozdobné lišty, kovové úchytky
Farebné prevedenie: sosna nordická/dub divoký
Rozmery ŠxHxV: 154x60x197 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Výška podstavca: 9 cm
Výška vrchnej dosky: 8 cm
Trojdverová
Bočné skrine vešiakové s jednou policou
Stredná skrinka so zrkadlom s tromi policami
Hrúbka vnútornej police: cca 1,5 cm
Dodávané v demonte.
Ďalšie prvky zo sektorového systému ROYAL nájdete v našej ponuke.
Do pozornosti dávame aj kuchynskú linku v provensálskom štýle s rovnakým názvom ROYAL.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 60.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 154.0 cm |
| výška | 197.0 cm |
| hmotnosť | 121.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |