Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Snívate o útulnom nábytku v jednoduchom farebnom prevedení, ktorý zjednotí váš domov? Zostava TOPTY je ideálna voľba. Môžete si z nej poskladať nábytok do obývacej izby, študentskej izby, jedálne, šatne alebo pracovne.
Jednoduchý dizajn vo farbe dub sonoma vnáša do miestnosti čistotu a sviežosť. Okrášlené sú chrómovými úchytmi. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál – laminovaná drevotrieska.
Skriňa so zrkadlom 2D1S/60 TOPTY TYP 38 je dokonalým kamarátom na úschovu všetkých vecí. Dvojdverová skriňa so zrkadlom ukryje všetky vaše veci do vešiakovej či šuplíkovej časti.
Skriňa so zrkadlom 2D1S/60 TOPTY TYP 38
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 60x33x183 cm
Dvojdverová
Vešiaková
Jeden šuplík
Zrkadlo
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte.
Pozrite si aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 27.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 33.0 cm |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 183.0 cm |