skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 18.05.2026 |
|---|
Skriňa DUNAJ TYP 3, ponúka úložný priestor v podobe piatich políc, ktoré predeľujú priestor na šesť úložných plôch.
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma. Nábytok je doplnený o pevné kovové úchytky.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 45x47x190,8 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Policová
5 políc
Nosnosť políc: 5 kg
Kovové úchytky
Dodávané v demonte
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 190.8 cm |
| hmotnosť | 45.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |