skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Set dvoch stolíkov je v bielej farbe s nožičkami v prevedení buk .
Materiál: MDF/drevo
Farba: biela/nohy v prevedení buk
Rozmery väčšieho stolíka (ŠxHxV): 116x66x45 cm
Rozmery menšieho stolíka (ŠxHxV): 75x43x39 cm
Hrúbka materiálu: 18 mm
Dodávané v demonte.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 66.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 116.0 cm |
| výška | 45.0 cm |
| hmotnosť | 18.75 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |