skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Šatníkový organizér VINET, šikovný pomocník ponúka sedem políc a vešiakovú tyč na zavesenie košieľ, kabátov a mnoho iných vecí. Vyrobený je z lakovaného bambusu v prírodnej farbe.
Materiál: lakovaný bambus
Farba: prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 110x40x140 cm
7 políc
Vešiaková tyč
Nosnosť na jednu policu: 10 kg
Dodávané v demonte
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | Bambus |
| šírka | 110.0 cm |
| výška | 140.0 cm |
| hmotnosť | 9.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |