Na sklade od: 04.06.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: DTD
Farba: sivá/biela
Rozmery (ŠxHxV): 59x21,6x150 cm
Hrubka materiálu: 15 mm
Pútavý dizajn
Netradične rozvrhnuté police
Viacúčelový
Dodávaný v demonte
| farba | Sivá |
|---|---|
| hmotnosť | 21.50 kg |
| hĺbka | 21.6 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 59.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 150.0 cm |