Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový systém PROVANCE prináša do vášho domova provensálsky štýl s nádychom pokoja a vidieka, ideálny pre romantické duše. Dodá vašemu interiéru útulnosť a teplo domova.
Nábytok je kombinovateľný podľa vlastnej fantázie, vhodný na zariadenie obývacej izby, jedálne a spálne. Vyrobený je z laminovaných drevotrieskových dosiek v odtieňoch sosna andersen a dub lefkas.
Regál R3 ponúka otvorený úložný priestor, ideálny na dekoračné predmety alebo knihy. Odporúčame ho kombinovať s regálmi R1 a R2 pre vytvorenie jednotného a štýlového vzhľadu.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: sosna andersen/dub lefkas
Rozmery (ŠxHxV): 90x43x198 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 36 mm
Štyri police, päť úložných priestorov
Dodávané v demonte
Celú ponuku nábytku v provensálskom štýle hľadajte v sektore PROVANCE sosna Andersen/dub lefkas
V ponuke máme sektor PROVANCE aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 43.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 90.0 cm |
| výška | 198.0 cm |
| hmotnosť | 51.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |