Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Obývačkový sektor z kolekcie DORSI okúzli nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej jedálni, spálni, študentskej izbe, kancelárii alebo predsieni. DORSI je vyrobený z laminovanej drevotriesky, korpus je MDF. Originálny je farebným prevedením dub navarra. Pri manipulácii s nábytkom vám pomôžu praktické čierne kovové úchytky.
Regál DORSI 1D2S s bohatým úložným priestorom vás očarí na prvý pohľad. Za dvierkami nájdete police a pod nimi dva šuplíky. Jednodverový regál si určite zamilujete.
Materiál: DTD laminovaná/MDF
Farba: dub navarra
Rozmery (ŠxHxV): 55,2x41x210,4 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Kombinovaný
Jednodverový
Policový
Dva šuplíky
Rozmer šuplíkov (ŠxV): 54,6x21,6 cm
Plastové úchytky
Farba úchytiek: čierna
Nosnosť: 5 kg
Moderný dizajn
Dodávané v demonte
Nahliadnite do celej našej ponuky obývacieho systému DORSI.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 50.42 kg |
| hĺbka | 41.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 55.2 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 210.4 cm |