Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Univerzálna posteľ s úložným priestorom.
Posteľ je navrhnutá tak, aby štýlom sadla do dievčenských aj chlapčenských izieb, no svoje miesto si nájde aj v izbe študenta. Toto vychytané jednolôžkos plochou na spanie 90x200 cm sa pýši vysúvacím nočným stolíkom a priestranným úložným priestorom v podobe dvoch šuplíkov, vďaka ktorým je vhodným riešením do menších priestorov, kde potrebujete ušetriť miesto. Jedinečné na tejto posteli je, že je univerzálna. Nočný stolík a šuplíky viete umiestniť pod posteľ z tej strany, ako vám to najviac vyhovuje. Ľavá posteľ sa jednoducho zmení na pravú a opačne. Dlhú životnosť a veľa rozprávkovo presnených nocí zaručuje kvalitná laminátová drevotrieska v neutrálnom farebnom prevedení buk.
Rozmery (ŠxHxV): 90x200 cm - 97x205,6x100 cm.
Farebné prevedenie: buk,
Súčasťou postele je výsuvný nočný stolík a dva šuplíky.
Posteľ je univerzálna, možno ju zmontovať s úložným systémom na pravej alebo ľavej strane.
Výška po rošt: 51 cm
S úložným priestorom
Dva šuplíky
Vysúvací nočný stolík
Univerzálna
Dodávaná bez matraca a roštu
Možnosť dokúpenia roštu a matraca na základe našej ponuky.
Dodávané v demonte.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 95.2 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 205.0 cm |
| výška | 100.0 cm |
| hmotnosť | 114.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |