Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Poschodová rozložiteľná posteľ s roštom LUINI
Posteľ je vyrobená z borovicového dreva. Prírodné farebné prevedenie je vhodné tak pre chlapca, ako aj pre dievča. Posteľ dodávame s rolovanými roštmi. Súčasťou je pevný a stabilný rebrík. Viete ho upevniť na pravú aj na ľavú stranu postele. V prípade potreby dokážete posteľ rozložiť na dve samostatné lôžka. Spodné lôžko je pre svoju šírku až 140 cm ideálne aj pre dospievajúceho a študenta. Vrchné lôžko je užšie, so šírkou 90 cm. Lôžka majú po rozložení odlišnú výšku, čo je veľmi výhodné: vaše deti si tak môžu vybrať posteľ s výškou, ktorá im najviac vyhovuje. Posteľ je vďaka svojim rozmerom vhodná aj na prespanie 3 ľudí.
Farba: prírodná
Materiál: borovicové drevo/preglejka (rošt)
Rozmery (ŠxHxV): 208x156x152 cm
Plocha na spanie dolné lôžko (ŠxH): 140x200 cm
Plocha na spanie horné lôžko (ŠxH): 90x200 cm
Hrúbka materiálu: 20 mm
Hrúbka materiálu nôh (ŠxH): 30x70 mm
Nosnosť horné lôžko: 80 kg
Nosnosť spodné lôžko: 100 kg
Lôžka majú po rozložení odlišnú výšku
Dodávané s roštom.
Dodávané bez matraca.
Možnosť dokúpiť matrac s našej ponuky.
Dodávané v demonte.
K posteli odporúčame zakúpiť matrace z našej ponuky
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 156.0 cm |
| materiál | Borovica |
| šírka | 104.8 cm |
| výška | 152.0 cm |
| hmotnosť | 60.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |