skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Písací stôl RIOMA TYP 11 , ktorý je vždy potrebný na odklad rôznych dokumentov. Bez stola to skrátka nejde. Moderný stôl s veľkou plochou je vyrobený z kvalitnej DTD laminovanej s hrúbkou 22 mm vo veľmi príjemnej kombinácii grafit a dub artisan. Kontajner nie je súčasťou stolíka, je možné si ho dokúpiť.
Farebné prevedenie: grafit/dub artisan
Materiál: DTD laminovaná
Rozmery (ŠxHxV): 140x80x76 cm
Hrúbka materiálu: 22 mm
Dodávané bez kontajnera, kontajner je možné si dokúpiť
Dodávané v demonte.
V našej ponuke nájdete aj iné komponenty zo sektoru RIOMA
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 80.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 140.0 cm |
| výška | 76.0 cm |
| hmotnosť | 39.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |