Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Hľadáte slobodný, bezpečný a idylický štýl? Kolekcia OLJE v provensálskom štýle vás určite osloví. Tento obývačkový sektor má množstvo komponentov, ktoré skvele zariadia nielen obývaciu izbu, ale aj spálňu, študentskú izbu či predsieň. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a MDF dvierkami, v originálnom bielom prevedení.
PC stôl OLJE 1D/1155 je vyrobený z laminovanej drevotriesky v bielom farebnom prevedení. Svojim dizajnom sa hodí do kancelárie, študentskej a detskej izby. Poskytuje priestrannú pracovnú plochu a úložný priestor v jednodverovej skrinke s policou.
Materiál:DTD laminovaná/ABS hrany/MDF
Farba:biela
Rozmery (ŠxHxV): 115x50x74,5 cm
Výška nožičiek: 16 cm
Skrinka
Polica
MDF dvierka
Dodávané v demonte
Sektorovým nábytkom OLJE zariadite celú domácnosť podľa vašich predstáv.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 28.80 kg |
| hĺbka | 50.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 115.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 74.5 cm |