Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Základná kuchynská zostava PROMO.
PROMO je vyhotovená z prvotriednej laminátovej drevotriesky, čo je garanciou kvality. Môžete ju kombinovať s rôznymi kuchynskými komponentmi pre jej nautrálnu farbu v prevedení dub sonoma, korpus je v bielej farbe. Jej dizajn sa hodí do kuchyne v akomkoľvek štýle, kde dostatočne vynikne a nikde nebude pôsobiť rušivo. Horná zostava skriniek má šírku 2,6 m, spodný rozmer skriniek je 2 m. Hrúbka pracovnej dosky je 30 mm. Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou. Drezová skrinka je bez drezu. Kuchynská linka je srdcom každej kuchyne, a PROMO vám to dokáže.
Korpus kuchyne je v bielej farbe.
Materiál: DTD laminovaná
Farebné prevedenie: dub sonoma/biela
Možnosť dokúpiť univerzálny drez v cene 69 Eur z našej ponuky.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 45.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 260.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 151.60 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |