Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobená je z kvalitného kaučukového dreva v prírodnej farbe, čo zabezpečí dlhú životnosť a pevnosť postele. Disponuje praktickým úložným priestorom v podobe dvoch šuplíkov, ktoré sa nachádzajú pod posteľov. Môžete ho využiť na odkladanie posteľnej bielizne alebo hračiek. Posteľ je dodávaná s roštom. Rošt obsahuje husto naukladané lamely z borovicového dreva, čím poskytuje optimálnu oporu pre váš matrac. SHEILA je dodávaná bez matraca, ten odporúčame zakúpiť s rozmerom 180x200 cm.
Materiál: kaučukové drevo
Farba: prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 181x208x90 cm
Plocha na spanie (ŠxD): 180x200 cm
Výška rámu postele: 42 cm
Nosnosť na jedno lôžko: 150 kg
Úložný priestor
Dva šuplíky
4 odkladacie plochy
Rozmery šuplíka (ŠxHxV): 115x60x17 cm
Nosnosť šuplíka: 10 kg
Dodávaná s roštom
Rošt obsahuje borovicové laty
Hrúbka laty: 1,4 cm
Dodávaná bez matraca
Odporúčame zakúpiť matrac s rozmerom 180x200 cm
Odporúčaná výška matraca: min. 10 cm
Dodávaná bez vankúšov, nočných stolíkov a dekorácií
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 84.20 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Kaučukové drevo |
| hĺbka | 208.0 cm |
| šírka | 181.0 cm |
| výška | 90.0 cm |