Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobená je z kvalitného kaučukového dreva v prírodnej farbe, čo zabezpečí dlhú životnosť a pevnosť postele. Štýlovou ju robia nožičky, na ktorých je postavená. Posteľ je dodávaná s roštom. Rošt obsahuje husto naukladané lamely z borovicového dreva, čím poskytuje optimálnu oporu pre váš matrac. Posteľ NOEMI je dodávaná bez matraca, ten odporúčame zakúpiť s rozmerom 180x200 cm.
Materiál: kaučukové drevo
Farba: prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 182x210x86,5 cm
Plocha na spanie (ŠxD): 180x200 cm
Výška rámu postele: 42 cm
Nosnosť na osobu: 150 kg
Dodávané s roštom
Rošt obsahuje borovicové laty
Hrúbka laty: 1,4 cm
Dodávané bez matraca
Odporúčame zakúpiť matrac s rozmerom 180x200 cm
Dodávaná bez vankúšov, nočných stolíkov a dekorácií
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 59.60 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Kaučukové drevo |
| hĺbka | 207.0 cm |
| šírka | 187.5 cm |
| výška | 87.5 cm |