skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Konferenčný stolík typ 19
Vyrobený je z DTD laminovanej, vo farebnom prevedení dub sonoma. Konferenčný stolík GRAND sa stane vaším dobrým pomocníkom, a zároveň poskytne skvelý úložný priestor.
Materiál: DTD laminovaná.
Farebné prevedenie: dub sonoma.
Rozmery (ŠxHxV): 110x61x50 cm
Hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Dodávaný v demonte.
Zariaďte si kompletnú kancelársku sektorovú zostavu GRAND.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 60.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 110.0 cm |
| výška | 50.0 cm |
| hmotnosť | 23.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |