skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Konferenčný stolík RIOMA TYP 32 ponúka priestor, kde bude rokovanie príjemné. Obohatený je o štyri kolieska, takže ho ľahko premiestnite, kde budete potrebovať. Vyrobený je z kvalitnej DTD laminovanej vo veľmi príjemnej kombinácii grafit a dub artisan.
Farebné prevedenie: grafit/dub artisan
Materiál: DTD laminovaná
Rozmery (ŠxHxV): 90x60x45,2 cm
Hrúbka materiálu: 16/22 mm
Otvorený úložný priestor
Jedna polica
Dve odkladacie plochy
S kolieskami
Dodávané v demonte.
V našej ponuke nájdete aj iné komponenty zo sektoru RIOMA
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 60.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 90.0 cm |
| výška | 45.2 cm |
| hmotnosť | 30.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |