skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: DTD laminovaná
Rozmery (ŠxHxV): 70x70x34 cm
Farba: biela/ betón
Hrúbka materiálu: 1.8 cm
Nosnosť: max.15 kg
Tvar stola: štvorcový
ABS hrany
Otočná doska o 360°
Dodávaný v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 22.50 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 67.0 cm |
| šírka | 67.0 cm |
| výška | 33.0 cm |