Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Moderný sektorový nábytok AIRON v obľúbenom dekore dub artisan prináša do interiéru dotyk prírody a elegancie. Táto farba, dodáva teplý a upokojujúci pocit akejkoľvek miestnosti. Na jednotlivých druhoch nábytku sa nachádzajú plastové úchytky v čiernom farebnom prevedení. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Sektorový systém AIRON obsahuje rôzne druhy nábytku. Pokojne ho môžete umiestniť do obývačky, študentskej izby, spálne, kancelárie, predsiene alebo jedálne. Komponenty zo sektorového systému sa objednávajú jednotlivo, vďaka čomu si môžete vytvoriť zostavu podľa vašich predstáv.
Konferenčný stolík 120 AIRON je jedným z komponentov sektorového systému AIRON. Plní odkladaciu a úložnú funkciu pre diaľkové ovládače, poháre, časopisy či občerstvenie pre návštevy. Jeho moderný dizajn znásobí odkladací priestor v podobe police.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
Farba: dub artisan
Rozmery (ŠxHxV): 120x57x50 cm
Hrúbka materiálu: 1,6-2,2 cm
Odkladací priestor
S policou
Nosnosť police: 5 kg
Plastové nožičky
Dodávané v demonte
Vyskladajte si nábytok podľa Vašich predstáv s komponentami AIRON.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 20.50 kg |
| hĺbka | 57.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 120.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 50.0 cm |