skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Koncový bočný sokel na nízke skrinky JULIA TYP 91. Využívaný najmä na kapotáž spodnej časti kuchynskej linky. Estetické a účelné tesnenie.
Materiál skrinka: DTD laminovaná
Farba skrinka: biela
Rozmery (ŠxHxV): 45x1,6x10 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávané v demonte
Skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku v prevedení gold craft oak v hrúbke 38 mm je možné doobjednať v cene 39 Eur/1 bm.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 1.6 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 10.0 cm |
| hmotnosť | 1.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |