skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Komoda 07 z luxusného sektorového nábytku.
Korpus hrubý až 48 mm,
hrúbka materiálu zvyšné časti: 16 mm,
úchytky kovové
Materiál DTD laminovaná, ABS hrany,
Farebné prevedenie: jaseň tmavý,
Rozmery ŠxHxV: 137x42x103,5 cm.
Podsvietená doska z masívneho dreva Dodávané bez LED osvetlenia Možnosť dokúpenia LED osvetlenia v cene 35 Eur. Dodávané v demonte.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 42.8 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 137.0 cm |
| výška | 103.5 cm |
| hmotnosť | 70.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |