skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Komoda, DUNAJ TYP 11, ponúka bohatý úložný priestor. Tvoria ju tri šuplíky a dve skrinky, ktoré ukrývajú policu.
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma. Nábytok je doplnený o pevné kovové úchytky.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 135x47x72,6 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť políc: 5 kg
Dvojdverová
Tri šuplíky
Úložný priestor
Kovové úchytky
Dodávané v demonte.
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 135.0 cm |
| výška | 72.6 cm |
| hmotnosť | 54.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |