Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Farebné prevedenie dub sonoma a biela osvieži priestor a zároveň pridá pocit čistoty, ktorá je ľahko kombinovateľná s ostatným nábytkom, či už v predsieni, spálni, obývacej izbe alebo študentskej izbe. Komoda LUNIA je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD. Plastové úchytky vo farbe hliníka umožňujú pohodlné otváranie dvierok a šuplíka, za ktorými sa nachádza bohatý úložný priestor pre Vaše cennosti alebo dokumenty, ktoré ostanú ukryté v súkromí. Vrchná časť komody slúži na vystavenie dekoratívnych predmetov ako sú fotky alebo suveníry, ktoré oživia priestor.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma/biela
Rozmery (ŠxHxV): 163x33x86 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Výška šuplíka: 17,6 cm
4-dverová 1 šuplík
Plastové úchytky
Farba úchytiek: hliníková
Plastové klzáky
Výška klzákov: 1,6 cm
Dodávané v demonte
Ponúkame vám výber ďalších farebných prevedení komody LUNIA .
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 51.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 33.0 cm |
| šírka | 163.0 cm |
| výška | 86.0 cm |