Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Komoda TEDY TYP T6
DTD laminovaná je veľmi obľúbená v nábytkárskom priemysle. Sektor TEDY je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální ale aj pracovní. Základ tvoria ABS hrany, ktoré sú najmodernejším spôsobom ukončenia nábytkového dielca, ozdobné lišty z MDF a úchytky z kvalitného kovu. Zaujímavé je aj prevedenie dub lefkas.
Komoda TEDY T6 ponúka dostatok úložného priestoru. Je dvojdverová, za dvierkami sa nachádza polica. V strednej časti sa nachádzajú štyri šuplíky.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany/MDF
Farba: dub lefkas
Rozmery (ŠxHxV): 140x44x90 cm
Hrúbka materiálu: 32 mm
Hrúbka materiálu zvyšné časti: 16 mm
Rustikálny štýl
Ozdobné lišty
Kovové úchytky
Štyri šuplíky
Dvojdverová
Dodávané v demonte.
Vyberajte z celej ponuky rustikálneho sektorového nábytku TEDY
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 44.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 140.0 cm |
| výška | 90.0 cm |
| hmotnosť | 69.60 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |