Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 11.05.2026 |
|---|
Hľadáte slobodný, bezpečný a idylický štýl? Kolekcia OLJE v provensálskom štýle vás určite osloví. Tento obývačkový sektor má množstvo komponentov, ktoré skvele zariadia nielen obývaciu izbu, ale aj spálňu, študentskú izbu či predsieň. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a MDF dvierkami, v originálnom bielom prevedení.
Komoda OLJE 3D3S je ideálna do obývacích izieb, jedální, spální, študentských izieb alebo predsiení. Jej jednoduchý dizajn a biela farba prinášajú do miestnosti pocit čistoty a sviežosti. Komoda sa stane dominantou každej miestnosti, kam ju umiestnite. Ponúka dostatok úložného priestoru: trojdverová spodná časť s poličkami a tri rovnako veľké šuplíky v hornej časti.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany/MDF
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 132,6x37x133,6 cm
Výška nožičiek: 16 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Kombinovaná
Tri šuplíky
Výška šuplíka: 18,9 cm
Tri skrinky
V skrinke sú police
MDF dvierka
Dodávaná v demonte
Sektorovým nábytkom OLJE zariadite celú domácnosť podľa vašich predstáv.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 60.94 kg |
| hĺbka | 37.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 132.6 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 133.6 cm |