Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Hľadáte slobodný, bezpečný a idylický štýl? Kolekcia OLJE v provensálskom štýle vás určite osloví. Tento obývačkový sektor má množstvo komponentov, ktoré skvele zariadia nielen obývaciu izbu, ale aj spálňu, študentskú izbu či predsieň. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a MDF dvierkami, v originálnom bielom prevedení.
Komoda OLJE 2D3S má tri šuplíky a dve skrinky s policami. Ponúka dostatok úložného priestoru, ktorý oceníte.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany/MDF
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 183x38x98 cm
Výška nožičiek 16 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Nosnosť vrchnej dosky: 10 kg
Nosnosť šuplíka: 3 kg
Nosnosť skrinky: 5 kg
Dvojdverová
Tri šuplíky
Rozmery šuplíka (ŠxV): 81,7x20,9 cm
Dve skrinky
V skrinke sú police
MDF dvierka
Dodávaná v demonte
Sektorovým nábytkom OLJE zariadite celú domácnosť podľa vašich predstáv.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 65.90 kg |
| hĺbka | 38.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 183.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 98.0 cm |