Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Snívate o útulnom nábytku v jednoduchom farebnom prevedení, ktorý zjednotí váš domov? Zostava TOPTY je ideálna voľba. Môžete si z nej poskladať nábytok do obývacej izby, študentskej izby, jedálne, šatne alebo pracovne.
Jednoduchý dizajn vo farbe dub sonoma vnáša do miestnosti čistotu a sviežosť. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál – laminovaná drevotrieska a chrómové úchytky.
Komoda 2D TOPTY TYP 21 je ideálna na úschovu všetkých vecí. Má dvojdverové dvierka a poskytuje dostatok priestoru na uloženie všetkého, čo potrebujete.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 80x33x85 cm
Dvojdverová
Dodávané v demonte
Pozrite si aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 21.20 kg |
| hĺbka | 33.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 80.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 85.0 cm |