Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kancelárske kreslo ARGUS je skvelým dizajnovým doplnkom každej kancelárie alebo pracovne. Výškovonastaviteľné sedadlo je potiahnuté ružovou ekokožou, ktorá má skvelé vlastnosti a jednoducho sa udržiava. Celkový dizajn krásne dopĺňa ozdobné prešitie poťahu.
Prevedenie: ružová/chróm
Materiál: ekokoža/kov
Rozmery (ŠxHxV): 47x56x73-84 cm
Výška sedu: 40-52 cm
Hĺbka sedu: 37 cm
Výška chrbtovej opierky: 32 cm
Šírka chrbtovej opierky: 42 cm
Nosnosť: 110 kg
Univerzálne kolieska vhodné na mäkké aj tvrdé podlahy
Nastaviteľná výška sedu
Dodávané v demonte.
Kancelárske kreslo ARGUS ponúkame aj v iných farebných prevedeniach.
Chcete predísť škrabancom na podlahe spôsobenými stoličkami? Ponúkame vám ochrannú podložku na podlahu ELLIE v transparentnom prevedení a rôznych veľkostiach.
| farba | Ružová |
|---|---|
| hmotnosť | 5.80 kg |
| hĺbka | 56.0 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 47.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 73.0 cm |