skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 12.06.2026 |
|---|
Kancelárske kreslo HEVYR v prevedení čierna ekokoža.
Dizajn a premyslené detaily sa vynímajú na ekokoži i lakťových opierkách. Kreslo disponuje výškovo nastaviteľným mechanizmom, nastavenie sklonu alebo kolieska, ktoré uľahčujú manipuláciu i pohyb. Vďaka jednoduchosti a univerzálnosti farebného prevedenia dokážete kreslo umiestniť kdekoľvek. Nosnosť dosahuje hodnotu až 150 kg.
Materiál: ekokoža/plast
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 66x70x118-128 cm
Nastaviteľná výška sedu : 47-57 cm
Maximálna nosnosť: 150 kg
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 70.0 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 66.0 cm |
| výška | 118.0 cm |
| hmotnosť | 17.40 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |