skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kancelárske kreslo REMO 3 NEW zapadne v elegantnej čiernej sieťovine do každého priestoru. Spodná ružica a opierky na ruky sú plastové. Výška sedu je nastaviteľná, tým sa zvyšuje vaše pohodlie.
Materiál: sieťovina/plast
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 90 000 oderov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 51x53x84-94cm
Výška sedu : 40-50 cm
Hĺbka sedu : 47 cm
Šírka sedu : 45 cm
Chrbtová opierka (ŠxV): 44x53 cm
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hmotnosť | 9.70 kg |
| hĺbka | 53.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 51.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 84.0 cm |