skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička OLEG NEW
Interiér oživí farebné spojenie orech a béžová látka, ktorými sa táto štvornohá kráska pýši. Na výrobu bolo použité kvalitné drevo, čo poteší milovníkov luxusu.
Materiál: drevo/látka
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Farba: orech/béžová
Rozmery (ŠxHxV): 45x48x95 cm
Nosnosť: 100 kg
Dodávané v demonte.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.90 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevo |
| hĺbka | 48.0 cm |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 95.0 cm |