skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 18.05.2026 |
|---|
Horná skrinka JULIA TYP 3 je otvorená, rozdelená dvomi policami na tri odkladacie priestory. Skrinka je univerzálna, uzatvára rad horných skriniek buď z pravej alebo ľavej strany. Poslúži na odloženie pohárov, dóz so surovinami, koreničiek, prípadne do nej môžete zakomponovať nejaké dekorácie.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 30x30x72 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Rohová
Policová
Dodávané v demonte
Skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku v prevedení gold craft oak v hrúbke 38 mm je možné doobjednať v cene 39 Eur/1 bm.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 30.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 30.0 cm |
| výška | 72.0 cm |
| hmotnosť | 14.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |