skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Viacúčelový regál REON ponúka tri police na vystavenie vašich fotografií, na odloženie váz, ale aj mnoho ďalšieho. Regál môžete využiť v predsieni, kúpeľni, pracovni jednoducho kdekoľvek. Odporúčame ho pripevniť k stene pre lepšiu stabilitu.
Vyrobený je v kombinácii materiálov MDF a lakovaný bambus. Unikátne biele prevedenie je neutrálne a výborne zapadne do akéhokoľvek interiéru.
Materiál: MDF/bambus lakovaný
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 63x36x77,5 cm
Nosnosť na jednu poličku: 5 kg
S 3 poličkami
Moderný dizajn
Praktický
Dodávané v demonte.
Nazrite do celej našej ponuky regálov REON .
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 36.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 63.0 cm |
| výška | 77.5 cm |
| hmotnosť | 9.10 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |